Kezdőrúgás

Tabella

#csapatformaMGyDVRGKG+/-Pont
1Turul21181287424555
2Hyginett21143488434545
3Gerendahaz.com21143491474445
4Szilas United21123681483339
5Komplexus2110296055532
6Spanok211011071512031
7SZektor2182115674-1826
8Dinamit
v v v gy v
2180137692-1624
9NSZK2170145669-1321
10Ferrofék
d v v v v
21631271108-3721
11Kistarcsa BT
d v v v v
2161144782-3519
12Arany Ászok
v d d v v
21231629102-739

Tipp Elek játék

ennyi időd van tippelni
Regisztráció: ITT

nap
óra
perc
mp

Aktuális állás

TOP 5

1. lulu 109
2. zkadi 89
3. ToMeX 85
4. lali 24
5. zoltan 20

14. forduló

tippelni csak regisztrációval lehet, ITT

14. forduló
jún 02, 202411:00
Ferrofék
Gerendahaz.com
3
7
jún 02, 202411:00
NSZK
Dinamit
3
2
jún 02, 202410:00
Kistarcsa BT
Turul
3
4
jún 02, 202410:00
Komplexus
Hyginett
3
4
jún 02, 202409:00
Szilas United
SZektor
3
3
jún 02, 202409:00
Arany Ászok
Spanok
2
8

Tabella

#csapatMGyDVPont
1Turul21181255
2Hyginett21143445
3Gerendahaz.com21143445
4Szilas United21123639
5Komplexus21102932
6Spanok211011031
7SZektor21821126
8Dinamit21801324
9NSZK21701421
10Ferrofék21631221
11Kistarcsa BT21611419
12Arany Ászok2123169

Góllövőlista

#névcsapatgól
1Horváth BélaFerrofék34
2Benkő TamásTurul34
3Illés GáborSpanok27
4Ifj. Méhes PálHyginett26
5Ötvös NorbertSzilas United24
6Gohér BenceKomplexus23
7Púpos IstvánFerrofék22
8Ifj. Pongó PéterKistarcsa BT21
9Szekeres DánielTurul20
10Gajda DénesDinamit19

Bejegyzések

Ha egy szív megáll

Mindannyian jól emlékszünk arra, Fehér Miklós halála hogy megrázta az országot, és még inkább annak…

Elolvasom
Az Aranycsapat és a kapitányát

Nevezés

KISTARCSAI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG 2019/2020-AS SZEZON Nevezési lap letöltése vagy nyomtatása

Elolvasom
kklte
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10